Spolupráce a doporučení

Na většině projektů pracuji samostatně, ale náročnějším klientům vždy ráda doporučím odborníka z dané oblasti.

Psychologie fontů

aneb neverbální komunikace psaného textu

Andrea ukazuje lidem, jakým způsobem fonty ovlivňují vnímání textu – ať už pozitivně, lhostejně, nebo negativně. Že jsou takovou neverbální řečí, díky které text předává nejen informace, ale i pocity a emoce. Už několik let zkoumá psychologii fontů a své know-how předává ve formě kurzů, publikací i individuálních konzultací. Minulý rok také vydala sadu karet Fontohrátky - karty, které otevírají duši.

Andrea Grigerová

Andrea Grigerová

Autentický marketing a živlová typologie

od marketingové čarodejnice

Líbilo by se vám, kdyby bylo vaše podnikání nejen zdrojem financí, ale i radosti a zábavy? Pak se objednejte na konzultaci k Madle Čevelové alias marketingové čarodejnici. Madla kombinuje marketing s psychologií a se svými klienty se snaží hledat nejen to, co jim bude v podnikání fungovat, ale především to, co je bude bavit a naplňovat. Při své práci využívá mimo jiné tzv. živlovou typologii, která může pomoci se správným nastavením podnikání. Zkuste si jednoduchý test a uvidíte, jak jste na tom vy.

Magdalena Čevelová

Optimalizace webu pro vyhledávače

Poctivé SEO ze Seodílny

Rozhodli jste se, že chcete se svým webem zaútočit na přední pozice vyhledávačů? Pak vám mohu vřele doporučit Adélu, svou kolegyni ze Seodílny.

Adéla Živocká