Spolupráce a doporučení

Psychologie fontů

aneb neverbální komunikace psaného textu

Andrea Grigerová pro své klienty vybírá fonty na míru tak, aby podporovaly stejné hodnoty jako jejich značka nebo podnikání. Svým klientům její služby vždy vřele doporučuji, protože fonty jsou klíčová součást designu webu a je velká škoda je vybírat pouze stylem "líbí/nelíbí". Andrea dokáže skrze fonty skvěle odzrcadlit klientovu osobnost, podnikání, hodnoty, klienty, sílu i slabá místa. Nezískáte tedy jen fonty na míru, ale i jiný pohled na sebe a své podnikání.

Andrea Grigerová

Andrea Grigerová

Autentický marketing a živlová typologie

od marketingové čarodejnice

Líbilo by se vám, kdyby bylo vaše podnikání nejen zdrojem financí, ale i radosti a zábavy? Pak se objednejte na konzultaci k Madle Čevelové alias marketingové čarodejnici. Madla kombinuje marketing s psychologií a se svými klienty se snaží hledat nejen to, co jim bude v podnikání fungovat, ale především to, co je bude bavit a naplňovat. Při své práci využívá mimo jiné tzv. živlovou typologii, která může pomoci se správným nastavením podnikání. Zkuste si jednoduchý test a uvidíte, jak jste na tom vy.

Magdalena Čevelová

Copywriting, editace a jazykové korektury textů

Ty dvě: Jitka a Ida

Potřebujete texty, které přitáhnou zákazníky a zároveň vás i vaši nabídku přesně vystihnou? Ať už potřebujete vyzobat poslední chybičky, dotáhnout vlastní texty do finální podoby, nebo vystavět texty od nuly, Ida Lozanová a Jitka Černovská to pro vás zařídí. Vašeho projektu se ujmou s pečlivostí a empatií, vezmou ho za svůj, a posunou ho tak na vyšší úroveň.

Jitka Černovská & Ida Lozanová Malířová