Vaše angličtina - vaše cesta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Smile English

Rozmluvit se? Přestat se bát chyb? Udělat si trochu jasněji v nezbytné gramatice? Používat angličtinu k mluvení a ne k vyplňování cvičení?

To všechno děláme na lekcích - ať už jste takzvaný věčný začátečník, nebo jste měli angličtinu kdysi ve škole a chcete se k ní vrátit, či jste angličtinou nepolíbeni a rozhodli jste se ji naučit úplně od začátku. V jaké míře a jakými metodami se budeme zabývat gramatikou, je vždy přizpůsobeno Vašim potřebám a pokročilosti. Ovšem to, že se v hodinách můžeme bavit, poslouchat rozmanité nahrávky, koukat na videa a už od začátku hlavně komunikovat, v mých hodinách na pokročilosti nezávisí. U lekcí s více studenty samozřejmě ladíme, aby jejich výchozí úroveň byla podobná. U individuální výuky je to pouze o Vás.

Nechcete kvůli angličtině trávit další hodiny týdně vsedě na židli, pod střechou a umělým osvětlením? Tak to je nás víc – pojďme se učit ven!

Konverzovat jde za chůze úplně stejně jako u stolu. A navíc na čerstvém vzduchu! K nejbližší volné přírodě je to z učebny Vera English přesně 315 metrů. Nová slovíčka a fráze si buď naťukáme cestou do nějakého zařízení, anebo zakončíme lekci v učebně a zápisky a kafe uděláme tam. Ostatně začít nebo ukončit lekci v učebně, případně ji tam celou přesunout, můžeme kdykoli v závislosti na počasí nebo Vaší momentální náladě a kondici. Let´s Walk and Talk - uděláme něco zároveň pro mozek, pro tělo... a nadšený bude i Váš pes!

Walk & Talk

Rock English

Anglicky zpívaná muzika nás všechny obklopuje, ať už si ji aktivně pouštíme, nebo k nám dolétá z rádií. Spoustu nápěvů máme zažraných pod kůží a umíme je nazpaměť, aniž bychom úplně rozuměli. Objevme další rozměr hudby: text a význam!

Slovíčka a fráze naučená podle známých písniček se téměř nedají zapomenout! Songy jsou plné jak slovíček, tak i gramatiky, dají se vybrat na míru podle Vaší pokročilosti a konkrétních gramatických jevů, které zrovna potřebujete probrat, a navíc je to prostě zábava! V těchto lekcích písničky samozřejmě nejen posloucháme – i zde hlavně hodně mluvíme, diskutujeme o jejich významu, používáme v hovoru nová slovíčka... Vyberte si žánr, oblíbenou kapelu... je libo Beatles, Motorhead či Queeny - anebo to budeme střídat? And Let´s Rock! Vera English muziku miluje a rozhodně se nemusíme omezovat na rock... uši, slovní zásobu, výslovnost a gramatiku můžeme procvičovat stejně tak i s reggae, folkem, hiphopem nebo třeba muzikály.

Jste už na konverzační úrovni, ale nebaví Vás témata z učebnic angličtiny? Zajímají Vás živí lidé a skutečné příběhy? Tak se pojďme se bavit o Vás a o lidech, které znáte, z astrologického pohledu!

Vera English má astrologii jako koníček už tolik let, že o ní s Vámi dokáže diskutovat navěky. Astrologie odráží lidský život ve všech jeho podobách, takže slovní zásoba je stejně tak rozmanitá. Gramatice se u toho člověk samozřejmě také nevyhne, odbočky do nezbytných gramatických „okének“ podle potřeby jsou i zde standardem stejně jako u všech ostatních druhů lekcí. A co se týče zdrojů, anglických astro materiálů pro začátečníky i pokročilé máme

Astro English

Chcete se svou angličtinou pohnout?

Zarezervujte si vstupní konzultaci zdarma Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit....

© 2018 Veronika Kucharská | VERO ENGLISH - individuální i skupinová výuka angličtiny v Kuřimi