„Weby dělám vždy na 100 %

Na tvorbu skvělého webu je většinou potřeba tým profesionálů. Běžně se v agenturách na procesu tvorby webu podílí 6 a více lidí. Na vašem webu se postupně vystřídá konzultant, marketingový specialista, UX designer, grafik, kodér, programátor, SEO specialista, copywriter a celé to má na starosti projektový manažer. Množství lidí se samozřejmě promítne v ceně.

Na své profesní dráze  jsem se postupně věnovala téměř všem oblastem, které se týkají tvorby webu. Všechny své dlouholeté zkušenosti využívám pro každý web, který pro klienty tvořím nebo s nimi konzultuji.

Webdesignerka 5v1

Webdesignerka

5v1

 • 1
  Projektová manažerka
  Několik let jsem pracovala jako projektová manažerka webů v reklamní agentuře. Měla jsem na starosti proces tvorby webů od začátku do konce a koordinovala jednotlivé oblasti – grafiku, programování, plnění a kompletní komunikaci se zákazníkem. Znám podrobně proces tvorby webů za stovky tisíc a znalosti využívám k tvorbě webů za násobně nižší ceny.
 • 2
  UX designerka
  Na prvním místě je pro mne vždy zákazník a jeho potřeby. Tedy jak vy, coby můj zákazník, tak vaši klienti na webu. Váš klient se na webu musí především dobře zorientovat a najít vše, co potřebuje vědět, aby se mohl rozhodnout právě pro vás. Pro mezinárodní firmu Webnode jsem zpracovávala analýzy a protypy webových šablon pro firemní weby z nejrůznějších oborů, takže mám opravdu přehled.
 • 3
  Obsahová markeťačka
  Obsah je král. To ví každý markeťák. Vaši zákazníci nepotřebují informaci o tom, že jste nejlepší. Potřebují se dozvědět proč a v čem jste nejlepší. Proč se mají rozhodnout právě pro vás? Každý obor je specifický v tom, čím můžete svého zákazníka co nejlépe a nejvěrohodněji přesvědčit.
 • 4
  SEO specialistka
  Vyhledávače jsou skvělý způsob, jak získávat nové klienty, kteří hledají přesně to, co vy nabízíte. Ještě nedávno jsem se kromě webů specializovala právě na optimalizaci pro vyhledávače, takže si s Googlem a Seznamem budou rozumět i vaše weby.
 • 5
  Grafička a výtvarnice
  V designu a grafice jsem minimalista s citem pro krásu, vizuální čistotu, správnou náladu a emoce, které má web vyvolávat. Poradím si s úpravou fotek, křivek a občas tvořím i loga. Vzhled webu je nesmírně důležitý a měl by především ladit s tím, kdo jste, co děláte a jakou cílovou skupinu chcete zasáhnout. Moji výtvarnou tvorbu najdete na webech andreskova.czkukando.cz.

Chcete jít do tvorby webu se mnou?