„Weby dělám na 100 %

Tvorba webů pro mne není jen práce, ale především velký závazek vytvořit pro klienta skvělý web, který pomůže jeho podnikání. A dokud web není 100% skvělý, není hotový!

Webdesignerka 5v1

Na tvorbu opravdu dobrého webu je většinou potřeba tým profesionálů. Běžně se v agenturách na procesu tvorby webu podílí 6 a více lidí. Na vašem webu se postupně vystřídá konzultant, marketingový specialista, UX designer, grafik, kodér, programátor, SEO specialista, copywriter a celé to má na starosti projektový manažer. Množství lidí se samozřejmě promítne v ceně.

Na své profesní dráze  jsem se postupně věnovala téměř všem oblastem, které se týkají tvorby webu. Všechny své dlouholeté zkušenosti využívám pro každý web, který pro klienty tvořím nebo s nimi konzultuji.

 • 1
  Projektová manažerka
  Několik let jsem pracovala jako projektová manažerka webů v reklamní agentuře. Měla jsem na starosti proces tvorby webů od začátku do konce a koordinovala jednotlivé oblasti – grafiku, programování, plnění a kompletní komunikaci se zákazníkem. Znám podrobně proces tvorby webů za stovky tisíc a znalosti využívám k tvorbě webů za mnohem nižší ceny.
 • 2
  UX designerka
  Na prvním místě je pro mne vždy zákazník a jeho potřeby. Tedy jak vy, coby můj zákazník, tak vaši klienti na webu. Váš klient se na webu musí především dobře zorientovat a najít vše, co potřebuje vědět, aby se mohl rozhodnout právě pro vás. Pro mezinárodní firmu Webnode jsem zpracovávala analýzy a protypy webových šablon pro firemní weby z nejrůznějších oborů, takže mám opravdu přehled.
 • 3
  Obsahová markeťačka
  Obsah je král. To ví každý markeťák. Vaši zákazníci nepotřebují informaci o tom, že jste nejlepší. Potřebují se dozvědět proč a v čem jste nejlepší. Proč se mají rozhodnout právě pro vás? Každý obor je specifický v tom, čím můžete svého zákazníka co nejlépe a nejvěrohodněji přesvědčit.
 • 4
  SEO specialistka
  Vyhledávače jsou skvělý způsob, jak získávat nové klienty, kteří hledají přesně to, co vy nabízíte. Několik let jsem se specializovala právě na optimalizaci pro vyhledávače, takže si s Googlem a Seznamem budou rozumět i vaše weby.
 • 5
  Grafička a výtvarnice
  V designu a grafice jsem minimalista s citem pro krásu, vizuální čistotu, správnou náladu a emoce, které má web vyvolávat. Poradím si s úpravou fotek, křivek a občas tvořím i loga. Vzhled webu je nesmírně důležitý a měl by především ladit s tím, kdo jste, co děláte a jakou cílovou skupinu chcete zasáhnout. Moji výtvarnou tvorbu najdete na webech andreskova.czkukando.cz.

Máte zájem o tvorbu webu nebo konzultaci?