Online kurzy

ŠPANĚLŠTINY

Naučte se jazyk v pohodlí domova... Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

foto

Skupinový online kurz španělštiny

Chcete jet na dovolenou do Španělska nebo jen tak na víkend? V našem kurzu se společně naučíme nejen konverzovat, ale třeba i to, jak si správně objednat kávu. V Čechách máme řezané pivo a Španělé mají “řezanou” kávu. Nejdůležitější je cítit se v pohodě jak na kurzu, tak na dovolené. A s námi to dokážete. Výhodou skupinového kurzu je, že si máte hned s kým konverzaci přirozeně vyzkoušet a určitě nikdy nebude nuda. Tak co, přidáte se?

Individuální online kurz španělštiny

Chcete se naučit španělsky, ale do skupinového kurzu se vám nechce? Můžete se učit individuálně. Výhodou je, že hodiny se maximálně přizpůsobí vašim potřebám. Dejte nám vědět, co potřebujete a společně pak vymyslíme, jak toho dosáhnout!

foto

foto

Online konverzace ve španělštině

Španělsky už vlastně umíte, ale nemáte příležitost si to pořádně vyzkoušet? Chcete si prostě jen tak popovídat, protože víte, že to, co se nepoužívá, se zapomíná? Chodíte na skupinový kurz a rády byste si daly něco navíc? Využijte tedy náš systém umožňující rezervaci konverzace s lektorem one-to-one podle Vašich časových možností. Nabízené hodiny najdete v rezervačním formuláři, stačí si jen vybrat čas, lektora a počet předplacených hodin. Zcela dle Vašeho uvážení.

Jdete do toho? Chcete se naučit cizí jazyk?

Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci. Vyplňte prosím formulář níže a my se vám obratem ozveme.