Soukromá mateřská škola Malý strom

= školka, kde se děti cítí jako doma!

Cílem Malého stromu je vytvořit pro děti takové prostředí, aby na léta strávená v naší mateřské škole vzpomínaly celý život. A to nejen proto, že zde prožijí spoustu legrace a dobrodružství, ale také z toho důvodu, že jim chceme našimi rozmanitými činnostmi a aktivitami pomoci v jejich všestranném rozvoji a tím je pozitivně ovlivnit do dalších let.

Zkušenosti
od roku 2009

Pohodová rodinná
atmosféra

Laskavý, přátelský a respektující přístup

Individuální přístup
k dětem

Proč si vybrat Malý strom?

Přívětivé prostředí a přístup

Prostředí školky je rodinné, útulné, příjemně a moderně zařízené. Náš tým pedagogů se dětem maximálně a s láskou věnuje. Pro nás není práce s dětmi nutnost, ale radost.

Pestrý program a každodenní pobyt venku

velké množství pohybových aktivit a velmi pestrou a různorodou denní náplň zahrnující všechny možné aktivity -kreslení, hraní na hudební nástroje, chvilka ekologie, angličtina, etika a estetika atd.

???

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

Jak to u nás vypadá?

fotky

Co o nás říkají rodiče?

Díky půlroční docházce našeho syna Vojty do státní mateřské školy jsme měli možnost pocítit propastný rozdíl v přístupu k dětem ve státní školce a v Malém Stromě. Nasazení, s jakým jde posádka Malého Stromu do každodenního boje za rozzářené oči malých kamarádů je obdivuhodné.

Rodiče Trnečkovi

Díky tety a strejdo Lubane za VŠE! Díky za to, že s Vámi Páťa mohl prožít krásné 3 roky a díky za nás  rodiče, že jste se o naše dítě starali jako o vlastní!

Pavlína, Mirek a Páťa Ješkovi

Problém s touto školkou máme jen jeden, náš prcek nechce domů. Další zvláštností je to, že ve školce nejsou paní učitelky, ale tety, a že jsou to ty nejhodnější tety na světě, to je naprosto bez diskuse.

Martin a Simona Riglerovi a řádný člen týmu Malého Stromu Petr

Vyberte pro své děti školku, na kterou budou s láskou vzpomínat celý život.