Jsem MARKETINGOVÁ ČARODĚJNICE

Pomůžu vám v podnikání najít sebe sama.

Posvítíme si na váš byznys

Chcete úspěšně podnikat a přitom žít život, jaký si přejete? Vydělávat peníze bez toho, abyste si ničili zdraví nebo duši? Být v podnikání sami sebou a naplno využívat svých darů, talentů a silných stránek? Přesně takový byznys vám pomohu vytvořit. 

Poradenství
& mentoring

Ztrácíte víru ve své podnikání nebo v sebe sama? Poraďte se s marketingovou čarodějnicí.

Kurzy
& přednášky

Školím a přednáším on-line i naživo. V nabídce mám i marketingové online kurzy, které můžete procházet kdykoli vlastním tempem.

Online
produkty

Vyberte si e-knihu k samostudiu. O podnikání, cenotvorbě, plánování či typologii podle živlů.

„Jeden univerzální postup, který by v marketingu fungoval všem, neexistuje. Je potřeba si najít vlastní.“


MAGDALENA ČEVELOVÁ

Kdo jsem

Proč marketingová čarodějnice?

Zní to sice jako nadsázka, ale není. Ve skutečnosti umím propojit oba světy. Racionální marketingové postupy a magická zákoutí vaší duše.

Když podnikáte na volné noze ve službách, vaše prezentace funguje nejlépe, pokud vychází z vás samých. Vaší povahy, silných stránek i toho, co se světu zatím bojíte ukázat.

Podnikání je cesta osobního rozvoje. Aby bylo úspěšné, je třeba do něj vložit jak vnější, tak i vnitřní práci. Já vás provedu oběma. Bezpečně a s respektem.

0
+
let podnikám v marketingu
0
+
klientům jsem pomohla s byznysem
0
+
byznys kruhů
0
+
let vykládám tarot
0
vydaných e-knih

Co o mně říkají volnonožci a podnikatelé,

kterým už jsem s podnikáním pomohla

Na konzultacích s Madlou mě fascinuje, jak dokáže člověka „prokouknout“ a jít rovnou k jádru věci. Neztrácí čas tím, co si myslíte, že potřebujete, ale rovnou řeší to, co je za tím.
Jana Andréskovátvorba webů
Madla má obrovské zkušenosti, nadhled, racionální myšlení a k tomu obrovskou empatii. A moc se mi líbí, jak dokáže marketing okořenit špetkou magie a duchovna.
Andrea Grigerováfontoložka
Madla je skvělá marketingová čarodějnice. Vždy mě navede správným směrem. Je vždy v záloze, když tápu. Nejraději mám, když se s ní můžu podělit i o svoje pracovní úspěchy.
Pavla VedralováOptika Anděl
Madla nám pomohla analyzovat chyby v pricingu a navrhla konkrétní, srozumitelné kroky, jak se k cenotvorbě postavit. Nezahlcuje prázdnými frázemi, ale poskytuje realizovatelné způsoby řešení.
Zuzana Bartůšková BKP Finance

Nové články

Blog o autentickém podnikání

NÁVOD ZDARMA:

Chcete samé skvělé zákazníky?

Jak je přitáhnout, se dočtete v návodu, který vám pošlu jako dárek. Stačí zadat e-mail. Vždy za úplňku ode mě dostanete ještě zpravodaj s novým článkem z blogu a dalšími tipy pro autentické podnikání.