Poradenství & mentoring

Marketingové konzultace pro volnonožce a živnostníky ve službách

„Smyslem podnikání je umožnit vám žít takový život, jaký chcete. Využívat svých silných stránek a být sami sebou.“

Chcete úspěšně podnikat a přitom žít život, jaký si přejete? Vydělávat peníze bez toho, abyste si ničili zdraví nebo duši? Být v podnikání sami sebou a naplno využívat svých darů, talentů a silných stránek? Přesně takový byznys vám pomohu vytvořit.

Nabízím podnikatelské poradenství a mentoring pro volnonožce a živnostníky ve službách. Mojí specializací je autentický marketing a psychologie podnikání. Vyznám se v moderních marketingových strategiích i starých čarodějnických technikách. A obojí se nebojím použít.

Co o mně říkají volnonožci a podnikatelé,

kterým už jsem s podnikáním pomohla

Na konzultacích s Madlou mě fascinuje, jak dokáže člověka „prokouknout“ a jít rovnou k jádru věci. Neztrácí čas tím, co si myslíte, že potřebujete, ale rovnou řeší to, co je za tím.
Jana Andréskovátvorba webů
Madla má obrovské zkušenosti, nadhled, racionální myšlení a k tomu obrovskou empatii. A moc se mi líbí, jak dokáže marketing okořenit špetkou magie a duchovna.
Andrea Grigerováfontoložka
Madla je skvělá marketingová čarodějnice. Vždy mě navede správným směrem. Je vždy v záloze, když tápu. Nejraději mám, když se s ní můžu podělit i o svoje pracovní úspěchy.
Pavla VedralováOptika Anděl