Jsem MARKETINGOVÁ ČARODĚJNICE

Pomůžu vám v podnikání najít sebe sama.

Posvítíme si na váš byznys

Chcete úspěšně podnikat a přitom žít život, jaký si přejete? Vydělávat peníze bez toho, abyste si ničili zdraví nebo duši? Být v podnikání sami sebou a naplno využívat svých darů, talentů a silných stránek? Přesně takový byznys vám pomohu vytvořit. 

Poradenství & mentoring

Ztrácíte víru ve své podnikání nebo v sebe sama? Poraďte se s marketingovou čarodějnicí.

Kurzy, přednášky & školení

Jak si ve službách nastavit cenu a jak si ji ustát před zákazníkem? Co nám vlastně brání si říct o peníze? A co znamená používat cenotvorbu jako nástroj?

E-knihy

Vyberte si e-knihu k samostudiu. O podnikání, cenotvorbě, plánování či typologii podle živlů.

„Úspěšný byznys se podle mě tlačí hlavou. 90 % je nastavení mysli, 10 % strategie.“


MAGDALENA ČEVELOVÁ

Kdo jsem

Proč marketingová čarodějnice?

Zní to sice jako nadsázka, ale není. Ve skutečnosti umím propojit oba světy. Racionální marketingové postupy a magická zákoutí vaší duše.

Když podnikáte na volné noze ve službách, vaše prezentace funguje nejlépe, pokud vychází z vás samých. Vaší povahy, silných stránek i toho, co se světu zatím bojíte ukázat.

Podnikání je cesta osobního rozvoje. Aby bylo úspěšné, je třeba do něj vložit jak vnější, tak i vnitřní práci. Já vás provedu oběma. Bezpečně a s respektem.

0
+
let podnikám v marketingu
0
+
klientům jsem pomohla s byznysem
0
+
byznys kruhů
0
+
let vykládám tarot
0
vydaných e-knih

Co o mně říkají volnonožci a podnikatelé,

kterým už jsem s podnikáním pomohla

Na konzultacích s Madlou mě fascinuje, jak dokáže člověka „prokouknout“ a jít rovnou k jádru věci. Neztrácí čas tím, co si myslíte, že potřebujete, ale rovnou řeší to, co je za tím.
Jana Andréskovátvorba webů
Madla má obrovské zkušenosti, nadhled, racionální myšlení a k tomu obrovskou empatii. A moc se mi líbí, jak dokáže marketing okořenit špetkou magie a duchovna.
Andrea Grigerováfontoložka
Madla je skvělá marketingová čarodějnice. Vždy mě navede správným směrem. Je vždy v záloze, když tápu. Nejraději mám, když se s ní můžu podělit i o svoje pracovní úspěchy.
Pavla VedralováOptika Anděl
Madla nám pomohla analyzovat chyby v pricingu a navrhla konkrétní, srozumitelné kroky, jak se k cenotvorbě postavit. Nezahlcuje prázdnými frázemi, ale poskytuje realizovatelné způsoby řešení.
Zuzana Bartůšková BKP Finance

Nové články

Blog o autentickém podnikání

NÁVOD ZDARMA:

Chcete samé skvělé zákazníky?

Jak je přitáhnout, se dočtete v návodu, který vám pošlu jako dárek. Stačí zadat e-mail. Vždy za úplňku ode mě dostanete ještě zpravodaj s novým článkem z blogu a dalšími tipy pro autentické podnikání.

„Jeden univerzální postup, který by v marketingu fungoval všem, neexistuje. Je potřeba si najít vlastní.“


MAGDALENA ČEVELOVÁ