Online kurz s okamžitým přístupem

PIŠTE JAKO HVĚZDA

Nachystejte si své publikum na příští kampaň díky promyšleným newsletterům a příspěvkům na sítě.

 • Hledáte systém, jak tvořit pravidelný obsah na sítě a do e-mailů tak, aby to bylo efektivní a zároveň vás to bavilo?
 • Máte pocit, že psaním e-mailů jen ztrácíte čas, protože je (skoro) nikdo neotevírá?
 • Nebo zatím newslettery neposíláte a chtěli byste (už konečně!) začít?
 • Přemýšlíte, co pořád dávat na sítě, abyste nepsali jen náhodné příspěvky, ale konzistentně podporovali své podnikání a prodeje i díky neprodejnímu obsahu?

Pojďte si se mnou vytvořit úspěšné newslettery i texty na sítě...

A ZAČNĚTE PSÁT JAKO HVĚZDA

Naučte se copywriterské triky,

se kterými pro vás bude psaní (čím dál větší) hračka.

Začněte tvořit prodejní kampaně podle sebe

a zároveň tak, aby fungovaly.

Přitáhněte si nové fanoušky

pomocí magnetů, sociálních sítí a reklamy.

Naučte se efektivně prodávat

v e-mailech, na webu i na sítích.

Přidejte se do kurzu Pište jako hvězda
a vytvořte si podle mé copy-typologie

texty, které vaše publikum nachystají na příští hvězdnou kampaň

nebo na prodej vašich služeb či produktů.

V kurzu se podrobně podíváme na to, jak okouzlit vaše čtenáře:

 • Ukážu vám, jak efektivně tvořit obsah na sítě, abyste pečovali o stávající sledující a získávali nové.
 • Probereme, co a jak psát do newsletterů, na které se budou vaši fanoušci těšit a budou vám na ně odpovídat.
 • Naučím vás svoje triky pro předměty e-mailů, kterým fanoušci neodolají.
 • Vysvětlím vám, proč je důležitý seeding a jak tvořit neprodejní obsah na sítích, v mailech nebo třeba na blogu s ohledem na to, co potom chcete prodávat.
 • Dozvíte se, jak psát tak, aby to pro vás bylo efektivní a abyste oslovili různé typy čtenářů.

Když totiž budete pravidelně a promyšleně komunikovat
v e-mailech i na sítích, postupně si ze studeného publika vybudujete natěšené fanoušky

a po spuštění prodeje už pak všechno jen doťuknete. 🙂

Co o programu říkají ženy,
které už prodávají jako hvězdy?

Programem Prodávejte jako hvězda už prošlo více než 700 podnikatelek a podnikatelů, kteří se díky němu s nadšením pustily do psaní newsletterů a příspěvků na sítě i do tvorby prodejních stránek a kampaní – a to i když si ještě před kurzem mysleli, že jim prodej nejde nebo že se nikdy nenaučí psát prodejní texty.

Kurz mi pomohl díky konkrétním postupům, návodům a zpětným vazbám vylepšit mé prodejní texty a naplánovat i zrealizovat během kurzu úspěšnou kampaň. Kurz vřele doporučuji všem ženám, které mají pocit, že stagnují na jednom místě a jejich podnikání se nehýbe tím správným směrem.
Tereza Bicanová
Inka umí podat informace stručně, jasně a přitom docela zábavně. A co je nejdůležitější: umí kolem sebe vytvořit prostředí, které je ohromně motivující a podporující. Díky tomuhle koktejlu můžete přetavit obyčejné informace ve skutečné činy, posouvat se dál a nezamrznout na místě.
Šárka Matiášová
Kurz mohu jednoznačně doporučit všem, kteří se chtějí ve svém podnikání posunout o krok kupředu. Já už jsem asi rok přidávala obsah na sítě, ale vždy jsem zaznamenala jen minimální odezvu. Díky Ince jsem upravila styl psaní a konečně mám u příspěvků na sítích liky i komentáře. Stejně tak u newsletteru mi začínají chodit odpovědi od klientů.
Veronika Gruntová
Inky přístup mě oslovoval už rok a moc ráda jsem udělala další krok. Inspiraci nejen k psaní v jejím kurzu vidím obrovskou a jsem vděčná za atmosféru podpory, za konkrétní tipy pro praxi a za zpětné vazby na vlastní texty. To se hodí, ať jste v kterékoliv fázi podnikání či psaní. 🙂
Jana A. Paštiková
Pokud hledáte inspiraci, praktické rady, jasné a strukturované vedení a zpětnou vazbu pro vaše projekty, texty a web, tak vřele doporučuju Inky nadupaný kurz Prodávej jako hvězda. Z kurzu jsem nadšená a budu z něj čerpat ještě velmi dlouho. 🙂
Eliška Mabel Morkes
Mám pocit, že moje texty ožily, pochopila jsem spoustu věcí, dostala nespočet rad a informací, naučila jsem se psát newslettery a celkově mě kurz hodně posunul dopředu. Rozhodně doporučuji!
Kačí Princlová

Chcete vědět víc?

Poslechněte si mé rozhovory s účastnicemi kurzu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Petra Dvořáková
osobní trenérka žen

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Marie Helen
ženské masáže a propojení s tělem

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Lenka Suchomelová
lektorka českého jazyka pro cizince

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Petra Dvořáková
osobní trenérka žen

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Marie Helen
ženské masáže a propojení s tělem

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Lenka Suchomelová
lektorka českého jazyka pro cizince

A co je na tom nejlepší?

Že i vy si můžete psaní užívat a tvořit texty, ve kterých budete zářit jako hvězda!

Stačí jen mít podrobné návody, porozumět tomu, jak prodejní kampaně a texty fungují – a zlepšovat se díky praxi, zpětné vazbě i motivaci. A přesně tohle pro vás mám v programu Prodávejte jako hvězda.

Takhle jsme si to užili na minulém setkání účastnic kurzu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo pro vás program připravil?

Jmenuju se Ingrid Dach a když jsem před 6 lety opustila kariéru ve vědě, začala jsem podnikat jako copywriterka a později i marketingová mentorka. Z 11 let strávených ve fyzikální laboratoři ve mně zůstala láska k experimentování, touha objevovat něco nového a přicházet věcem na kloub.

Momentálně mě nejvíce ze všeho nejvíc baví (pomáhat) tvořit prodejní kampaně. Kromě svých programů lektoruju i v zahraničních marketingových kurzech nejlepší evropské markeťačky a mé mentorky Sigrun. Moje klientky mi říkají nejen Inka, ale i mamINKA, protože o ně s láskou i s humorem trpělivě pečuju a nenechám je vyjít ven s neučesanými texty nebo nedotaženými nápady.

Moje podnikání je jedna velká party – mám totiž tolik úspěšných klientek, které si v kampaních vydělávají destítky nebo stovky tisíc (a některé i miliony), že nikdy nepřestávám slavit. Pojďte si se mnou i vy hrát se slovy, spontánními nápady i promyšlenými strategiemi a udělat výhodu z toho, že jsme každý jiný. Moc ráda vás naučím, jak prodávat jako hvězda!

Ingrid Dach

Znáte mě z časopisů, podcastů i z televize:

Proč se učit zrovna ode mě?

 • Neukážu vám jen jednu univerzální strategii nebo jeden způsob, jak psát texty, ale naučím vás nad texty a kampaněmi přemýšlet. Když totiž pochopíte všechny principy, snadno si pak vyberete to, co vám doopravdy vyhovuje.
 • Neslibuju vám rychlé miliony ani úspěch přes noc. Díky spolupráci se stovkami klientek vím, jak v podnikání postupně a stabilně růst.
 • Nebudu vás učit neetické praktiky a nátlakové techniky, ale upřímný marketing a férové postupy. A vysvětlím vám, jak si najít váš vlastní způsob a styl prodeje.
 • S kampaněmi jsem už pomohla stovkám žen z Česka, Slovenska i ze zahraničí. Řešila jsem s nimi už spoustu nejrůznějších situací, rychle mě napadne řešení i na tu vaši.
 • Program už běžel třikrát, v prvním běhu bylo více než 100 účastníků a v dalších bězích přes 200. I v dalších bězích se můžete těšit na úžasnou skupinovou energii a podporu od podnikatelek, které řeší podobné problémy (i radosti :)) jako vy.
Inku sleduji už delší dobu a věděla jsem, že kurz bude pecka. Ale že až taková, to mě ve snu nenapadlo. Každý týden jsem se těšila, až si pustím Inky vyprávění. Už když mluvila, létalo mi hlavou spoustu námětů na texty, kampaň... Během kurzu jsem také připravovala další ze svých prodejních kampaní a poprvé to bylo vážně jednoduché. Vlastně jsem ani nestihla využít všechny náměty, které jsme díky kurzu získala. Prodejní stránka, e-maily, texty na sítě - to vše se psalo úplně samo.
Šárka Ševčíková
Texty nikdy nebyly mou silnou stránkou a veškeré posty na sítě jsem psala podle toho, co mě v danou chvíli napadlo. Pro vytvoření prodejní stránky a textů na web už jsem chtěla mít více promyšlenou strategii a strukturu, aby ideální zákazník dostal všechny informace, které očekává. Celý kurz je skvěle vystavěný a psaní hvězdných textů je tak mnohem snadnější. Inčina péče, zpětná vazba a odpovědi na otázky ohledně textů i prodejních kampaní jsou velikou přidanou hodnotou.
Adéla Vlasáková
Kurz je úžasný! Vřele ho doporučuji každému, kdo se potřebuje více uvolnit a rozepsat ve své tvorbě. Kurz má nejen skvělý obsah a strukturu, ale úzasná je neustálá podpora Ingrid!
Marta Koutská
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Jméno Příjmení

Ještě váháte?

Úplně to chápu a proto mám pro vás ještě odpovědi na nejčastější dotazy, se kterými se potkávám. Třeba pomůžou i vám.

Jak moc je kurz časově náročný?

Odpověď na otázku

Co když nebudu stíhat/nepůjde mi to?

Odpověď na otázku

Můžu se přihlásit, i když ještě žádný online produkt nemám?

Odpověď na otázku

Je kurz vhodný i pro prodej fyzických produktů?

Odpověď na otázku

NEBUĎTE NA KAMPANĚ SAMI!

Díky návodům, motivaci, podpoře a zpětné vazbě dostanete vše potřebné k tomu, aby vaše texty i strategie prodávaly.